Tüm Kredi Kartlarına 9 Taksit ve Ücretsiz Kargo Seçeneği ile Sizde Su Arıtma Sahibi Olun !

Yeni

Anadolu Prime Su Arıtma Cihazı


Ürün Seçenekleri:

Renk:


+ 5 Yıl Garanti (50 TL)

Pompalı olsun (Su Basınçı Düşük Yerler İçin):

+ Pompalı Olsun (85 TL)

1800  TL

1199  TL

Müşteri Puanı
2 Yıl Garanti
Ücretsiz Kargo
81 İlde Montaj Hizmeti
 • Ürün Özellikler
 • Kullanıcı Yorumları
 • Yardım Soruları
 • Sağlık Raporu
 • Ürün Boyutları 

 

 

KAPALI KASANIN AÇIK KASAYA GÖRE AVANTAJLARI NELERDİR ?

 

  • Suyun tadını, kokusunu ve rengini otomatik düzenleme özelliği
  • Depo ve filtreler kutunun içinde olduğu için daha az yer kaplar. (Bazı görsellerde depo ve filtrelerin dışarıda olması kasanın içindekilerini görmeniz içindir.)
  • Derli toplu olup dışarda hiçbir malzeme olmadığı için daha estetik durur ve mutfağınıza daha çok uyum sağlar.
  • Filtreler inline (kapalı sistem) olduğu için hava bile geçirmez dolaysıyla havuzsuz olduğu için herhangi bir çatlama patlama vb tatsız surpriz yaşama olasılığınız olmaz.
  • İnline filtre değişim süreleri daha esnek olduğundan daha uzun ömürlü kullanabilirsiniz filtreleri
  • Çelik tank ve Ankastre Avrupa musluk
  • İSO 9001 ve Dünya Sağlık Örgütünün ön görmüş olduğu 5 numaralı plastikten yapılmış olup kanserojen madde içermeyen geliştirişmiş ultra hijyenik malzemeden üretilmiş tek markadır!


Akıllı Filtreleme (Smart Scan) : Sudaki minerallerin geçişini sağlayan smart scan özelliği faydalı mineralleri almaz suya extradan sodyum,potasyum,kalsiyum ve magnezyum ilave ederek suyun mineral seviyesini yükseltir.

 

  • Yapımında hiçbir kimyasal katkı maddesi, aroma ve yapay tatlandırıcı kullanılmadan üretilmiştir.

 

 • Özellikle hassas ve çocuklu aileler için üretilen bu modelin tasarımındaki filtreler tamamen doğal mineral taşlarından ve doğal alkali taşlarından yapılmış olup sadece sudaki zararlı maddeleri süzer, minerallerin geçişine izin verir, Ph ını dengeler ve suya ihtiyacınız olan mineralleri katarak suyun kalitesini yükseltir.

 

 


Küçük yaşta çocuğu olan ailelerin Organik modelleri tercih etmeleri tavsiye edilir

 

 

UltraLüx 2019 Model Organik Anadolu Su Arıtma Cihazında Kullanılan Filtreleme Özellikleri

 

1.Aşama 1-5-10 Micron Sediment Filtre


Şebeke sularında bulunan kum, çakıl, pas, tortu ve katı atık maddeler bu filtre aşamasında temizlenir. 1-5-10 Micron Sediment Tortu Filtrasyonu %100 Polipropilen hammaddesine sahip NSF onaylı ( NSF Belgesi, kullanıcı ve gıda denetleyicilerine, kullanılan temizlik kimyasalının gıda güvenliği açısından uygun olduğunu garanti eder. Ürünlerimize ait sertifikaları www.nsf.org adresinden “ White Book Nonfood Compound Listings Directory” de bulabilirsiniz. ) 1-5-10 Micron Sediment Tortu Filtrasyonu gözenek yapısına sahip 10 inch boyunda sediment, tortu. spun filtre sınıfının en kaliteli ürünüdür. Kaliteli malzemeden üretilmiş olan 1-5-10 Micron Sediment Tortu Filtrasyonu su arıtma cihazlarında genellikle 1. aşamada tortu tutucu olarak kullanılır. Görevi membran filtreye zarar verecek kaba ve ince partekülleri tutarak membran filtrenin düzgün ve sağlıklı çalışmasını sağlar. 1-5-10 Micron Sediment Tortu Filtrasyonu 3-6 ay (10 Ton) kullanım ömrü vardır, bu süre giriş suyunun kalitesine ve kullanım yoğunluğuna göre değişir.

 

2.Aşama Granül Aktif Karbon (GAC) Filtre


Suda bulunan klor, renk, tat ve koku veren eriyik gazlar, artıklar ve organik maddelerin arıtımı için kullanılır. Bu aktif granül karbon filtre yüksek performanslı aktive edilmiş karbondan oluşmaktadır ve klorin, koku, organik kirleticiler, böcek ilaçları ve koku ile tadı etkileyen kimyasallardan arındırır.
Granül Aktif karbon filtresi hindistan cevizi kabuğundan imal edilmiş olup suya kötü tat veren in organik maddeleri tutarak membran filtrenin klordan ve çeşitli maddelerden yıpranmasını önler. Su arıtma cihazlarında 2. aşamada kullanılır. 10 inch uzunluğunda housing tipi granül aktif karbon filtresine kısaca GAC karbon denilmektedir. kullanım ömrü 3-6 Ay (10 Ton) kullanım ömrü vardır. Suyun kokusu hissedilebilir derecede değişim olduğunda bu filtrenin ömrünün bittiğini anlayabiliriz.

 

3.Aşama Blok Karbon (CTO) Filtre


Suda bulunan klor,renk,tat ve koku veren eriyik gazlar,artıklar ve organik maddelerin arıtımı için kullanılır.Bu aktif granül karbon filtre ile beraber kullanıldığında yüksek performansı filtreleme özelliğini taşır. Klorun, koku,organik kirleticiler,böcek ilaçları ve koku ile tadı etkileyen kimyasallardan arındırır.

 

4.Aşama Membran (Ters Osmoz) Filtre


Günde 75 galon su işleyen ince film kompozit (TFC) kaliteli membran. Suyunuzda olabilecek sert su kontaminantları ortadan kaldırır: arsenik,kurşun, bakır, baryum, krom, cıva, sodyum, kadmiyum, florür, nitrit, nitrat ve selenyum,bakteri ve virüsleri atık bölümünden dışarı atar %100 güvenli içme suyu verir.
NSF onaylı 80 gpd (gallon) membran filtre DOW Vontron fabrikasında VONTRON kağıdı kullanılarak üretilmiştir. Membran filtrelerin kullanım ömürleri alt filrenin yaptığı filtrasyon ve sudaki ağır metallerin yoğunluğuna göre değişir. Genel olarak 1-4 yıl kullanım ömrü vardır. 35 Ton su üretiminden sonra süresi biter yenisi ile değişim yapılmalıdır. Evsel küçük membranların temizliği maliyetli olduğu için temizlik yapılmaz yenisi ile değişim sağlanır.

 

5.Aşama Gümüş İyonlu İnline Post Karbon Filtre


Mebran filtreden çıkan su, saflığa yakın olup, içim olarak hamdır. Birçoğumuz bu suyun tadını beğenmeyiz. Post karbon filtre ile bu hamlıktan çıkar, içimi hoş bir hale gelir. Bir dağ kaynağından çıkan su gibi bir hale ulaşır. Gümüş iyonlar sayesinde bakteri oluşumunu engeller.
Tatlandırıcı post karbon filtre %10 gümüş iyon içerir gümüş iyonlu post karbon bakteri üremesini engelleyerek temiz su elde etmenizi sağlar gümüş iyonlu post karbon filtresinin ana hammaddesi hindistan cevizi ve zeytin çekirdeğinden üretilmektedir.
Gümüş iyonlu tatlandırıcı post karbon filtrenin kullanım ömrü genelde 6-12 ay (5 ton) süresi vardır. 5 ton su geçirdiğinde post karbonun süresi dolar ve yenisi ile değişim yapılmalıdır. Değişim süresini geçirmemeniz gereklidir. çünkü su en son bu aşamadan geçtiği için suyun tadını oldukça etkilemektedir.

 

 

6.Aşama Mineral Filtre


Maifan, Bentonit, Kalsiyum ve Aktif Seramik taşlarından oluşup suyunuza %100 doğal mineraller ilave eder. Maifan taşları besin elementleri içerir ve sağlıklı insan vücudu, saçları ve cilti için önemli bir mineraldir. Bentonit minerali sindirim sisteminizin düzenli çalışmasına yardımcı olur. Kalsiyum minerali sağlıklı kemik ve diş yapısı sağlar. Aktif seramik nano partikülleri ve mikroorganizmaları süzmeye yardımcı olur.

 

 

 

GARANTİ SÜRECİ

Ürünlerimiz 2 yıl firmamız tarafından resmi garanti altındadır. Yedek parça temini filtre temini konularında firmamıza ulaşarak yardım alabilirsiniz.

FİLTRE DEĞİŞİM PERİYODİK BAKIM TAKİBİ

İsteğiniz doğrultusunda sizi filtre değişim zamanı takibi otomasyonuna kayıt ediyoruz ve filtre değişim zamanlarında sizleri arayıp bilgilendiriyoruz.

ÜRÜN 2 YIL RESMİ DİSTRİBÜTÖR GARANTİLİDİR. TÜRKİYE’NİN HER BÖLGESİNDE SERVİS AĞI VARDIR.
Yorumlar (16 Yorum)

 • Nuran Ergün

  Ürünü aldım 3 günde elime ulaştı akabinde ertesi gün montaj için geldiler hizmet kalitesini çok begendim şuana kadar bir sıkıntı yaşamadım tesekkürlerr..

 • Behice Karlı

  ürünü 3 aydır kullanıyorum. gayet memnunum suyun tadı çok güzel herkese tavsiye ediyorum arkadaşlar

 • Fuırkan Tercan

  Kesinlikle tavsiye ederim. Mükemmel bir içimi var. Fiyatta çok uygun. Ayrıca sipariş ertesi gün elimdeydi.

 • Ahmet Kılıç

  araştırmalarım sonucunda en iyisi bunun olduğuna karar verdim. biraz da arkadaş tavsiyesi üzerine de aldım kendisi çok memnundu bana da önerdi siparişi verdim 1 gün sonra elime ulaştı kurulum aynı gün yapıldı sorunsuz bir şekilde şuan suyun tadı çok güzel

 • Fevzi Tuncay

  Yılllardır damacanya boşa para harcadık, tüm aile memnunuz gerçekten çok kaliteli bir marka herkese tavsiye ediyorum, Anadolu su arıtmaya çok teşekkür ederim

 • Şerif Büyük

  en guvenilir site bu ve urunlerı gercekten kalıtelı herkese tavsıye edıyorum.

 • Ekrem Erce

  Su konusunda biraz titiz bir insanım, yeni doğan çocuğumuda düşünerek hareket etmek istedim, gerçekten çok leziz ve sağlıklı bir su içiyoruz, Anadolu Arıtma ekibine teşekkürü borç bilirim.

 • Nazlı Can

  Ürünümü üç ay önce aldım ve çok memnunum. Bu cihazın suyuna o kadar alıştım ki artık dışarıdaki suları içmekte zorlanıyorum. Herkese tavsiye ederim.

 • Onur Şahin

  ürünü anlattıkları gibi çıktı. biraz tereddüt içersinde kaldım fakat ürün geldikten sonra tüm ön yargılarım gitti iyki sizden almışım teşekkur ederım.

 • Serkan Taylak

  uzun zamandır damacana suyuyla uğraşıyordum, anadolu su arıtma sayesinde arıtma sahibi oldum, tavsiyeler üzerine aldım çokta memnunum..

 • Fikri Özşahin

  çocuklarm için doktora danştığımda bana bazı arıtma cihazlari sudaki magnezyumu ve kalsiyumu ayrıştırıyor çocukların bu minerallere ihtiyacı var demişti bende bu yuzden organik bir sey almak istedm bulacagımı pek ummuyordum . araştırdım ve bir sitede bu markanın yorumlarını okudum çevremde de sordugumda kullanıp memnun olanları görünce almaya karar verdim aldım suyun minerallerine duyarlı filtreleri sayesinde suya mineral eklemesi çok organik bir tasarım olmuş çok memnunum . gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.

 • Evren Yıldırım

  Sağlığım için damacana suyunu bırakmaya karar verdim. Araştırdım gerçekten sağlam sertifikaları olan bi firma. Bu modeli aldım iki haftadır kullanıyorum. Gayet yumuşak ve leziz oldu suyum tavsiye ediyorum…

 • Büşra Yıldız

  Eşim küçük ve derli toplu ve organik olduğu için tercih etti. Ben de alırken özellikle Türk markası olmasına filtre özelliklerine ve önceki yorumlara dikkat ettim. Yalan yok gerçekten memnun olunası bir arıtma cihazı. Her eve lazım. Bu devirde damacana sularına bile güvenemiyoruz. Ama yaptığımız ölçümlerle Anadolu su arıtmaya güveniyorum, Anadolu Su Arıtmaya hizmeti için teşekkür ediyorum.

 • Pınar Devren

  Gerçekten çok memnun kaldım.Tavsiye ederim. Filtrelerini de kolaylıkla bulabiliyorum. Müşteri hizmetleri çok ilgili.

 • Güneş ertmen

  Yıllardır kullanıyorum,ailem akrabalarıma da aldım kurulumunu yaptılar. Fiyatı çok uygun ve su kalitesi çok iyi.

 • filiz bekçi

  ürünü 4 aydır kullanıyorum ürünü beğendim. suyun tadı güzel herkese tavsiye ediyorum

Ürün hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
- Türkiyenin 81 ilinde servisimiz mevcuttur. 265 Noktada yetkili servislerimiz ile su arıtma cihazlarınızın bakım, onarım ve montaj hizmetini vermekteyiz.
- Siparişiniz akabinde ürününüz gün içinde kargoya verilerek 3 gün içinde elinize ulaşır. Ürün elinize ulaştığında müşteri hizmetlerini arayarak 2 gün içinde kurulum hizmetini alabilirsiniz.
- Tüm arıtma cihazlarımız kaliteli su elde etmenizi sağlamaktadır. Orijinal filtrelerini kullandığınız müddetçe suyunuz ilk günkü gibi taze hafif ve sağlıklı olmaya devam edecektir. Suyun tadından memnun kalmadığınız takdirde 1 hafta içinde almış olduğunuz cihazı iade edip ödediğiniz tutarı geri alabilirsiniz.
- Türkiye'nin ilk ve devam etmekte olan tek Türk malı cihazlardır. Toptan fiyatına perakende satış yapan kurumsal bir firmadır, 1200-1400 TL ye sahip olabileceğiniz ürünleri 4/1-4/2 fiyatına sahip olmanızı sağlamaktadır.
- Nakit (havale) ile yapılan ödemelerde %5 indirim yapılmaktadır ayrıca 1 ay içinde 2. bir ürün alan müşterilerimiz 70 TL değerinde 3 lü filtre seti hediyesi kazanmaktadır.
- Ücretini ödediğinizde ürününüz anlaşmalı olduğumuz ‘Yurtiçi Kargo’şirketiyle aynı gün gönderilmektedir. (Saat 15:00 den sonra yapılan siparişler bir sonraki gün gönderilmektedir) ürününüz elinize 24 saat içinde (uzak veya mobil yerler 48 saat) ulaşmadığı takdirde müşteri hizmetlerimizi arayarak ürününüzün durumu hakkında bilgi alabilirsiniz. Nadiren de olsa ürün teslimatında kargo şirketleri kaynaklı gecikmeler yaşanabilmektedir.Bu tür durumlarda size en yakın yurtici kargo şubesiyle de iletişime geçebilirsiniz.
- Herkes ürünü rahatlıkla kurabilir.Montaj videomuz sitemizin yardım bölümünde mevcuttur. İsteyen müşterilerimize kurulum için gerekli olan detaylı resimleri E-mail yada WhatsApp yoluyla göndermekteyiz.
- Satın aldığınız ürün ile ilgili Müşteri Hizmetleri tarafından çözülemeyen bir sorununuz varsa, ürün iade talebinde bulunabilirsiniz. Ürünleri orjinal ambalajında geri gönderiniz. Yetersiz paketleme ile zarar görmüş ürünleri iade etme aşamasında olumsuzluk yaşayabilirsiniz.Taşıma sırasında zarar görmesini önlemek için lütfen dış koruyucu kutu ile yollayınız.Ödemiş olduğunuz miktarın tamamını 48 saat içinde size iade etme garantisi veriyoruz.